From June 2005

Korzyści wynikające z promocji w internecie

W obecnych czasach śmiało można stwierdzić, że jeżeli Twojego przedsiębiorstwa nie ma w Internecie to nie istniejesz na rynku. Natomiast jeśli sądzisz, że samo posiadanie strony internetowej wystarczy to nie masz racji. To tak jakby posiadać firmę z dala od ludzi. Oferta firmy może być świetna i bezkonkurencyjna, lecz bez zapewnienia stosownej promocji w sieci nic nie zrobisz.

Read more

Gdzie szukać informacji o samorządach?

Mówi się, że żyjemy w globalnej wiosce. Kontakt z ludźmi z drugiego końca globu jeszcze nigdy nie był tak łatwy jak dziś. W ciągu doby możemy dostać się w każde miejsce na naszej planecie. Sprawia to, że zaczynamy także myśleć globalnie. Nie zmienia to faktu, że największy wpływ na nasze funkcjonowanie mają sprawy lokalne. A w szczególności działania lokalnych polityków - samorządowców.

Read more

Jak zarządzać kadrami.

Rozpoczynając działalność gospodarcza mało osób myśli o zarządzaniu zasobami ludzkimi. Wielu firm w pewnym momencie staje przed kwestią zbyt dużej liczby pracowników do ogarnięcia. W czasie rozwoju przedsiębiorstwa i zwiększania zatrudnienia zarządzanie zasobami ludzkimi staje się bardzo istotne. Organizacja pracy dużego zespołu to praca wymagająca profesjonalnego podejścia. Dlatego w każdym większym przedsiębiorstwie konieczny staje się dział kadr.

Read more