From July 2019

O czym należy pamiętać w czasie szukania zatrudnienia oraz dlaczego czasami poszukiwania nie przynoszą rezultatów?

Wiele osób narzeka na brak pracy i problemy z odszukaniem zadowalającej posady. Rzeczywiście, polski rynek pracy nie jest łatwym środowiskiem, a bezrobocie dalej jest duże. Na przestrzeni ostatnich lat wiele się w tym względzie zmieniło, z tego powodu nowoczesny pracownik musi nauczyć się szukać pracy, jeśli chce odnaleźć ofertę, która będzie odpowiadała jego wymaganiom.

Read more

Czy warto zdecydować się na certyfikat Prince2? Co nam daje, jakie korzyści na rynku pracy jest w stanie nam zapewnić?

Prince2 jest metodyką zarządzania projektami, określa ona wszystkie fazy w projekcie, role konkretnych członków zespołu projektowego, oraz ich decyzyjność. Prince2 nazywany jest przez wielu swoistą instrukcją odnośnie zarządzania projektem, gdyż dokładnie pokazuje, w jaki sposób osiągnąć w tej dziedzinie najlepsze efekty.

Read more

Parę przykładowych wskazówek w temacie urządzania biura i zakupu całego wyposażenia do niego.

W praktycznie każdym, nawet najmniejszym biurze potrzebne będzie sporo różnych akcesoriów, bez których nie byłoby możliwe jego funkcjonowanie. Zadbanie o potrzebne wyposażenie pozwoli na wydajną i sprawną pracę osób w nim pracujących, lecz należy tego po prostu dopilnować. Tak naprawdę każde biuro będzie inne i w każdym będzie potrzebne co innego, lecz niektóre elementy wszędzie będą takie same.

Read more

Czemu praca jest tak niezbędne i w których miejscach szukać najlepszych ofert pracy? O czym koniecznie należy pamiętać?

Praca jest wielką wartością, ale jak najbardziej powinniśmy pracować, by posiadać pieniądze na elementarne potrzeby, jak i rozwój zainteresowań. Dzięki pracy odczuwamy, że nasze dni mają swój stały rytm, zajęcie porządkuje nasze życie, gwarantuje mu sens.

Read more