From August 2019

Wykaz podstawowych obowiązków pracodawców przy zatrudnianiu nowych ludzi do pracy, zalety szkoleń BHP

Przyjmując pracownika do pracy właściciel firmy będzie wobec niego miał szereg obowiązków. Jednym z nich będzie wysłanie takiej osoby na wymagane szkolenie BHP, bez tego nie należy podejmować realizacji swoich obowiązków, zwłaszcza jeżeli wykonywane by były na jakiś niebezpiecznych urządzeniach czy maszynach. Bardzo dokładnie te sprawy reguluje kodeks pracy, a za ich nieprzestrzeganie mogą grozić poważne kary.

Read more

Wyposażenie toalet publicznych – o jakich akcesoriach bezsprzecznie powinniśmy pamiętać?

Dobrze wiesz, jak istotnym pomieszczeniem w domu jest łazienka. Codziennie korzystamy z niej kilka, a nawet kilkanaście razy, zależnie od tego, jak duża jest rodzina. Podobnie znaczące są toalety publiczne, ponieważ przewija się przez nie zdecydowanie więcej ludzi. Nie kilkanaście, lecz nawet kilkaset, w zależności od tego, gdzie są umiejscowione. W jaki sposób wobec tego powinny być wyekwipowane, aby nigdy niczego nie brakowało?

Read more

otrzymać pieniędzy unijnych

Niskie zaciekawienie funduszami europejskimi wśród drobnych firm powstaje z ich kiepskich doświadczeń w tym obszarze z dawnego czasu pomocowego i mały stopień zaufania do instytucji nimi dysponującymi.
Przedsiębiorcy, którzy zdecydują się uzyskać fundusze unijne dla małych firm, będą mogli poświęcić środki finansowe na rozwój zasobów materialnych i niematerialnych, w tym kupno środków trwałych, oraz zwiększenie zdolności zawodowych pracowników.

Read more