From December 2019

Dane personalne są dzisiaj jednym z istotniejszych czynników dla korporacji handlowych

W obecnych czasach sprawne dojście do klienta jest dla przedsiębiorstw z rozlicznych branż najważniejszą sprawą. Wykorzystywane są nie jedynie powszechnie znane formy reklamy, ale również nowoczesne narzędzia, dzięki którym realne jest przygotowywanie personalizowanych propozycji i wysyłanie ich bezpośrednio do klienta. Pomagają w tym wszelkiego rodzaju badania, jakie efektywnie szkicują przykładowo gusta konkretnego klienta.

Read more

Zatrudnienie w branży informatycznej – dlaczego warto spróbować

W obecnych czasach, wszystko obraca się w okół branży informatycznej. W praktycznie każdej dziedzinie życia, na którymś etapie niezbędny jest fachowiec, który specjalizuje się w tej branży. Biura, uczelnie, kliniki, nawet lokale restauracyjne - wszystkie korzystają z komputerów i specjalnych programów, ułatwiających prace. Z tego powodu, praca dla programisty java zawsze się znajdzie, jeśli jesteś w trakcie jej poszukiwania, oto kilka miejsc, w których powinieneś ją znaleźć.

Read more

odprawy emerytalne jako jednokrotne, powszechne świadczenie finansowe

Ustawa stanowi, iż rezerwy wycenia się w uzasadnionej, wiarygodnie oszacowanej wartości. Nie wskazuje jednakże praktycznych procedur oceny zasobów. Kwota, na jaką przygotowywana jest rezerwa, powinna być jak najbardziej odpowiednim szacunkiem nakładów koniecznych do dokonania istniejącego obowiązku na dzień bilansowy, to znaczy wielkością, którą jednostka zapłaciłaby w ramach wypełnienia obowiązku na dzień bilansowy, bądź uiściłaby na rzecz strony trzeciej w zamian za przejęcie na siebie obowiązku w owym terminie.

Read more