From January 2020

Wycena przedsiębiorstwa i nieruchomości

Wycena przedsiębiorstwa przeprowadzana jest z wielorakich powodów. Jednym z nich jest sprzedaż firmy albo połączenie jej z innym przedsiębiorstwem. Można jej również dokonać jeśli pojawiły się plany przejęcia udziałów w firmie przez spółki prawa handlowego, poszukiwania inwestora, lub ubiegania się o pożyczkę.

Read more

Biura typu rachunkowego i doradztwo podatkowe – a więc, jak samemu sobie dopomóc w trudnych chwilach

Podatki to zmora każdej persony, która skończyła osiemnaście latek oraz ma w posiadaniu jakikolwiek typ dochodu - najbardziej często bywa to po prostu dochód uzyskiwany w czasie wykonywania pracy, lecz jest to również obowiązkowe dla tych, którzy to pobierają różne świadczenia, wewnątrz tego świadczenie z ZUS w formie renty, dla przykładu rodzinnej, czy nawet i najmniejszej z nich - Socjalnej.

Read more

Organizujemy firmowe szkolenie dla większego grona osób

Zorganizowanie firmowej konferencji dla większego grona to zadanie stosunkowo złożone i wymagające długich przygotowań. Zwykle zajmuje się tym zespół posiadający w tej dziedzinie jakieś doświadczenia, lecz bywa czasami tak, że zadanie to spada na osobę, która nie posiada W tej dziedzinie jakichkolwiek doświadczeń. Jak poradzić sobie w takiej przypadku?

Read more