From 7 March 2020

Telebimy oraz ich istotne cechy

Urządzenia wizualne, jakie są dzisiaj przygotowywane przez szczególnie znaczących producentów w tej branży, nie są zaliczane do tych kosztownych. Telebimy stworzone dzisiaj na rynku, tak te do nabycia, lecz i do wynajęcia, cechuje profesjonalna budowa modułowa. Wszystkie ekrany mają moduły w kształcie prostokątów. Różni się jednak ich liczba w pionie i poziomie, dzięki czemu dostrzegalne są również różnice w metodzie wyświetlania obrazu przez określony telebim. Modele z przeznaczeniem na imprezy dużego formatu mają tych modułów absolutnie więcej. Sporo zależy szczególnie od wymagań klienta oraz od umiejscowienia takiego ekranu.

Read more

Jakie są zalety umieszczania reklam na telebimach? Czy również w niewielkich miejscowościach przynosi taka reklama pożądane rezultaty?

Diodowe ekrany to znaczy telebimy to dzisiaj często komentowana forma reklamy outdoorowej. Wiele osób myśli nad tym czy to skuteczny sposób reklamowania własnych produktów albo firmy. Jeszcze kilka lat temu była to taka nowość i z pewnością przyciągała ona wzrok potencjalnych klientów. Dziś jednak telebimy już nie są tak zaskakujące z tego powodu osoby chcące reklamować własne artykuły zastanawiają się czy skorzystać z tej reklamy. Na co zwracać uwagę kiedy chodzi o reklamę na telebimach?

Read more

W jaki sposób zaplanować swoje zajęcia i zmotywować się do systematycznej pracy?

Motywacja do działań jest nierzadko bardzo trudne. Głównie dlatego, że w dzisiejszych czasach otacza nas bardzo dużo „rozpraszaczy”, jak na przykład smartfony lub Internet. Dociera do nas wiele informacji, z którymi nierzadko zapoznajemy się powierzchownie, nie zatrzymujemy się przy czymś na dłużej, poza tym często robimy kilka rzeczy jednocześnie, na przykład spoglądamy na serial i piszemy notatki itp.

Read more