From April 2020

Parę przykładowych wskazówek w temacie urządzania biura i zakupu całego wyposażenia do niego.

W praktycznie każdym, niewielkim nawet biurze jest potrzebne sporo różnych akcesoriów, bez jakich nie byłoby możliwe jego działanie. Zadbanie o odpowiednie wyposażenie na pewno pozwoli na sprawną i wydajną pracę osób którzy w nim pracują, ale trzeba tego po prostu dopilnować. W praktyce każde biuro będzie inne i w każdym będzie potrzebne co innego, lecz niektóre rzeczy wszędzie są takie same.

Read more

Jakie szkolenia iso są preferowane?

Prowadzone dla pracowników szkolenia profesjonalne obejmują niemało dziedzin. Obszary tematów poruszane w ich trakcie skierowane są do określonego grona odbiorców. Niesamowicie istotne jest to w gastronomii, gdzie wymagane jest stuprocentowe bezpieczeństwo pracy z żywnością. Specjalistyczne szkolenia iso organizowane są w sposób systematyczny w wielu miastach naszego kraju, gdzie cieszą się rozchwytywaniem. Uczestnicy nadzwyczaj pozytywnie zabierają głos na temat wartości merytorycznej tych szkoleń.

Read more

Leasing pracowniczy jako użyczenie pracowników

Leasing pracowniczy to wynajęcie pracowników zaangażowanych na stałe w innej jednostce. Ażeby można było mówić o leasingu pracowniczym, powinno dojść do nawiązania porozumienia pomiędzy dwoma pracodawcami, macierzystym i wypożyczającym, w jakim ustalany jest czas trwania urlopu bezpłatnego pracownika, jego stanowisko i forma wykonywanej pracy.

Read more