From April 2020

Sposób rekrutacji w Polsce zmienił się diametralnie na przestrzeni kliku ostatnich lat

Do niedawna proces rekrutacji wyglądał tak, że poszukujący pracy jedzie do firmy, w jakiej chce znaleźć pracę. W dziale kadr pozostawiał CV wraz z listem motywacyjnym. Jeżeli przez jakiś czas nie miał żadnego odzewu z zakładu pracy, sam podejmuje próbę skomunikowania się z potencjalnym pracodawcą.

Read more

Parę przykładowych wskazówek w temacie urządzania biura i zakupu całego wyposażenia do niego.

W praktycznie każdym, niewielkim nawet biurze jest potrzebne sporo różnych akcesoriów, bez jakich nie byłoby możliwe jego działanie. Zadbanie o odpowiednie wyposażenie na pewno pozwoli na sprawną i wydajną pracę osób którzy w nim pracują, ale trzeba tego po prostu dopilnować. W praktyce każde biuro będzie inne i w każdym będzie potrzebne co innego, lecz niektóre rzeczy wszędzie są takie same.

Read more

Jakie szkolenia iso są preferowane?

Prowadzone dla pracowników szkolenia profesjonalne obejmują niemało dziedzin. Obszary tematów poruszane w ich trakcie skierowane są do określonego grona odbiorców. Niesamowicie istotne jest to w gastronomii, gdzie wymagane jest stuprocentowe bezpieczeństwo pracy z żywnością. Specjalistyczne szkolenia iso organizowane są w sposób systematyczny w wielu miastach naszego kraju, gdzie cieszą się rozchwytywaniem. Uczestnicy nadzwyczaj pozytywnie zabierają głos na temat wartości merytorycznej tych szkoleń.

Read more