Tagged bank

bank

Pożyczka albo karta kredytowa? Kiedy na jaką formę pożyczki się zdecydować?

W życiu są takie chwile, gdy okazuje się, iż trzeba dodatkowej sumy gotówki. Przydatna jest ona zwłaszcza na niespodziewane sytuacje oraz wydatki. Czasami sporo osób chce posiadać także ekstra gotówkę, na urlop lub na remont domu. Jednak niezwykle rzadko zdarza się tak, iż posiada się nadprogramowe fundusze wtedy, kiedy one są naprawdę potrzebne. W obecnych czasach mało kto odkłada sobie pieniądze i ciuła na owe sytuacje. Zwykle każdy trwa od pierwszego do pierwszego, ponieważ takie są warunki zarobkowe w Polsce. Na szczęście są takie firmy czy choćby standardowe banki, jakie proponują zaciągnięcie kredytów czy też różnych form nadprogramowej gotówki.

Read more

Pożyczki na dowód, bez pism i kwestii formalnych? Bardzo proszę! W parę chwil i pieniądze są Twoje.

Samo słowo pożyczka oznacza mechanizm udzielenia przez jednostkę lub osobę fizyczną pewnej, nakreślonej sumy pieniędzy albo pewnych przedmiotów, do zarządzania pożyczkobiorcy. Taka umowa może być utworzona na czas określony, bądź też nie. Współcześnie propozycja finansowa banków i jednostek finansowych jest bardzo duża.

Read more

Wycena przedsiębiorstwa i nieruchomości

Wycena przedsiębiorstwa dokonywana jest z wielorakich powodów. Jednym z nich jest sprzedaż firmy albo wniesienie jej do spółki. Można jej również dokonać w przypadku planów uzyskania udziałów w firmie przez spółki prawa handlowego, chęci pozyskania inwestora, czy ubiegania się o dodatkowy zastrzyk pieniędzy.

Read more