Tagged biznes

biznes

Brak precyzyjnej ustawy o sprzedaży alkoholu poprzez Internet jest kłopotliwy zarówno dla przedsiębiorców jak i dla klientów

Sprzedawanie artykułów alkoholowych poprzez Internet to sprawa wysoce dyskusyjna. W Polsce tak naprawdę nie istnieje wyraźny zakaz tego typu praktyk, jednakże sędziowie zdają się wyznawać zasadę, że jest to działanie nielegalne. Brak porządnej ustawy uniemożliwia regulację tej sprawy.

Read more

Wyjątkowo dopasowana do potrzeb klientów obsługa księgowa

Obecnie powodzeniem na rynku cieszą się księgowe o dużym doświadczeniu, bo świadczy to o ich dobrym podejściu do swej pracy. Wiele mających świetne kwalifikacje osób może zaoferować szerokie spektrum możliwości, z których początkujący przedsiębiorcy chętnie skorzystają. Korzystanie z ofert przygotowywanych przez księgowych w specjalnie przygotowanych biurach rachunkowych z pewnością nam się opłaci, gdyż to nie naszym zadaniem będzie zajmować się tworzeniem dokumentacji.

Read more

Weksle i wszystko, co z naszymi przedsiębiorstwami związane

Kiedy prowadzimy firmę powinniśmy wiedzieć, że będzie trzeba nauczyć się mnóstwa rzeczy. Nawet, gdy ukończylibyśmy studia, które powinny nas wesprzeć w zakładaniu firmy, to i tak okaże się, że o mnóstwie spraw nie mamy zielonego pojęcia. Często dzieci biznesmenów, też chcą robić, to, co ich rodzice, ale gdy rozpoczynają okazuje się, że również powinni wielu rzeczy się dowiedzieć. Niezmiernie popularnym sposobem płatności pośród firm są weksle.

Read more