Tag: gra

gra

W jaki sposób komfortowo rozrachować się z deklaracji skarbowej?

Ok. dwa wieki temu Benjamin Franklin, bardzo znany amerykański naukowiec oraz działacz polityczny, jaki swoją drogą ma swą aparycję na 100-dolarowym banknocie, orzekł, iż w bytowaniu niezmienne mogą być tylko dwie rzeczy: śmierć oraz podatki.


Pamięta o niniejszym bardzo dobrze oraz każdy zatrudniony Urzędu Skarbowego i wszelki pełnoletni odpowiedzialny mieszkaniec naszego państwa.

Read more

Na czym polega programowanie programów mobilnych?

Oprogramowania mobilne, programy mobilne, programy mobilne… - słychać to wzdłuż i wszerz! Nie bez powodu, bo cały świat robi się coraz to w wyższym stopniu mobilny. Razem z nastaniem ery tabletów obywatele przestali korzystać z wiekowych wielkich blaszaków, a poczęli używać wygodniejszych sprzętów.

Read more

Najskuteczniejsze sposoby na rozliczenie podatku za rok obecny

Kiedy kończy się rok, każda osoba, która była zatrudniona na obszarze Polski, powinna przygotować się na rozliczenie podatku od dochodów. Czas na taką rzecz mamy do końca kwietnia. Lecz im szybciej to wykonamy, tym więcej będziemy posiadać czasu na ewentualne poprawy. Metod aby to wykonać posiadamy parę, warto każdej przyjrzeć się dokładnie i wytypować najlepszą.


Liczne metody deklaracji podatku


Jeżeli jesteśmy pracownikiem etatowym lub posiadamy zawartą umowę zlecenie lub o dzieło, przeważnie dotyczyć nas będzie jedynie rozliczenie pit 37.

Read more

Lojalnościowe programy – czy to się opłaca?

Jedną z niewątpliwych zasług dzisiejszego marketingu jest przeświadczenie ogromnej części posiadaczy przedsiębiorstw, iż liczy się głównie jakość, a nie liczba konsumentów.


Chociaż słysząc tego rodzaju zdanie można odnieś wrażenie, iż to przedsiębiorstwa decydują, kto zostanie ich nabywcą, to realizowanie tej dewizy odbywać będzie się głównie z zyskiem dla klientów.

Read more