Tag: kadry

kadry

O jakich sprawach dobrze jest wiedzieć, kiedy chcemy rozwiązać umowę o pracę.

Czasami będąc zatrudnionym w jakiejś firmie po pewnym okresie stwierdzamy, że przestają nam pasować warunki zatrudnienia, nie satysfakcjonuje nas już, iż zbyt mało zarabiamy bądź że nasz dyrektor nie chce nas brać pod uwagę do awansu, nie dostajemy podwyżki bądź stale jesteśmy odsuwani od awansu bez otrzymania jasnych oraz racjonalnych powodów, chociaż wiemy, że poradzilibyśmy sobie wspaniale na nowym miejscu pracy.

Read more

Interesujące szkolenia w Warszawie – prawo pracy i warsztaty kadry i płace

Warszawa to nadzwyczaj duże miasto, w jakim bez kłopotu znajdziemy kursy i szkolenia zawodowe. Mnogość osób ochoczo dokształca się na kursach, i nawet zdobywa na nich całkowicie nowiuteńkie umiejętności albo kwalifikacje. Nieraz nie wiemy, jaką drogę zawodową wybrać, często zdołamy zauważać chęć zmiany pracy albo zawodu, oczywiście w takiej sytuacji możemy zrobić kurs czy też szkolenie.

Read more

Szkolenia dla kadry zarządzającej, które sprawią, iż w firmie będzie panować lepsza organizacja

Każdy bez wyjątku menadżer bez wątpienia świetnie zdaje sobie sprawę z tego, w jaki sposób powinien wykonać swoje zobowiązania zawodowe, aby być w jak największym stopniu wydajnym. Co do tego nie będzie żadnych zastrzeżeń. Nota bene, to w jaki sposób menadżer podchodzi do swoich zadań rzutuje potem na prosperowaniu podwładnych, a co za tym idzie, też całej spółki.

Read more