Tag: pracownicy

pracownicy

A może tak wyjazd integracyjny nad Morze Bałtyckie?

Czy ciągły kryzys ekonomiczny sprawił, że to już koniec tak regularnych wyjazdów pracowniczych do chociażby Sopotu? Tak naprawdę ciężko rozumować, iż w przypadku Polski aż tak mocno widać znaczące spowolnienie gospodarcze. Jakby nie patrzeć jesteśmy dosyć nietypową gospodarką, a więc można powiedzieć, że jeśli w grę wchodzą wyjazdy pracownicze, w sumie jest nawet lepiej, aniżeli przed kilkoma laty.

Read more

Fachowa grupa szkoleniowa – pociągające szkolenia z zakresu sprzedaży dla rozmaitych firm

Niemało instytucji proponuje teraz szkolenia dla firm o różnorodnej tematyce. Wypada przyznać, że dziś niezmiernie sporym zaintrygowaniem i wielką popularnością cieszą się szkolenia z zakresu sprzedaży, obsługi Klienta oraz także szkolenia zdolności menadżerskich. Każda grupa szkoleniowa ma swojego przewodniczącego pod okiem którego odbywa się takie szkolenie. Szkolenia te są kierowane do firm i ich pracowników.

Read more

Ciekawe propozycje roboty na produkcji za granicą

Niemało osób wyjeżdża teraz za granicę w celu poszukiwania lepszej oraz bardziej zyskownej pracy. Propozycji pracy za granicą jest naprawdę niemało i poniektóre oferty są kierowane praktycznie do każdego.

Read more

Co to jest ocena 360 stopni

Od wielu lat pracownicy podlegają kontroli. Ówcześnie praktykowano na ten cel ścisłe zasady, a praca przeprowadzana była pod ostrym nadzorem szefów. Obecnie, aby dowiedzieć się na ile dobrze pracujemy stworzone zostały różnorakie techniki oceny. Ocena pracownicza ułatwi przełożonemu dokonać odpowiedniej selekcji, ale też pochwalić liderów i odpowiednio ich motywować.

Read more

W jaki sposób poprawić obieg dokumentów w firmie? Jakie działania są najbardziej efektywne?

Tradycyjny obieg faktur powoduje, że wydłuża się proces akceptacji dokumentów. Faktury więc po dłuższym czasie trafiają do księgowości, a to jest związane z zagrożeniem naliczania dodatkowych opłat, albo też brakiem możliwości naliczenia vat w najbliższym możliwym czasie. Co więcej, firma nie ma odpowiednich danych, które są bardzo potrzebne, aby zarządzać, ponieważ niezarejestrowane faktury zostają dłużej u pracowników.

Read more