Tagged szkolenie

szkolenie

Jakie szkolenia iso są preferowane?

Prowadzone dla pracowników szkolenia profesjonalne obejmują niemało dziedzin. Obszary tematyczne poruszane w ich trakcie przygotowane są dla ogólnego grona odbiorców. Niesamowicie istotne jest to w gastronomii, gdzie wymagane jest pełne bezpieczeństwo pracowania z żywnością. Specjalistyczne szkolenia iso organizowane są w sposób systematyczny w rozmaitych miastach naszego kraju, gdzie cieszą się rozchwytywaniem. Uczestnicy bardzo pozytywnie wypowiadają się w kwestii wartości merytorycznej tych szkoleń.

Read more

Wykaz podstawowych obowiązków pracodawców przy zatrudnianiu nowych ludzi do pracy, zalety szkoleń BHP

Zatrudniając nowego pracownika przedsiębiorca będzie wobec niego miał sporo obowiązków. Jednym z nich będzie wysłanie takiej nowej osoby na obowiązkowe szkolenie BHP, bez tego nie można podjąć realizacji obowiązków pracowniczych, zwłaszcza jeśli miałby one być na jakiś większych maszynach czy urządzeniach. Szczegółowo te sprawy reguluje kodeks pracy, a za ich nieprzestrzeganie grożą poważne kary.

Read more

Pracownik- najlepsza inwestycja

Wszyscy przedsiębiorcy są zobowiązani szczególnie zadbać o własnych pracowników. Zwraca się to z nawiązką. Szczęśliwy pracownik jest dużo bardziej pracowity, nie klnie na swojego zwierzchnika i nie marnotrawi czasu, krążąc po portalach społecznościowych. W dodatku, człowiek, który czuje się doceniony, jest dla innych przykładem i ma apetyt na więcej, a więc robi z podwójną siłą, by zasłużyć na kolejną nagrodę.

Read more