Porównanie kredytów gotówkowych

Chyba każdemu z nas w pewnej chwili może zabraknąć środków finansowych na jakiś zakup. Czy ma to być samochód, pralka czy na przykład wymarzona wycieczka, to w każdym z tych przypadków możemy albo zrezygnować z wymarzonego zakupu, albo jakąś metodą zdobyć potrzebne środki.

Finanse małych firm

Autor: peddhapati
Źródło: http://www.flickr.com

Najprostszą metodą jest wypożyczenie danej kwoty od kogoś z rodziny, ale nie zawsze będzie taka okazja, szczególnie gdy chce się pożyczyć większą kwotę. Jeśli więc taka możliwość będzie niedostępna, to kolejnym wyjściem na uzyskanie środków finansowych może być wzięcie kredytu gotówkowego w jakimś banku.

Wprawdzie taki kredyt wiązać się będzie z jakiś dodatkowymi kosztami, ponieważ będzie trzeba zapłacić opłatę wstępną za to że się go dostało, procenty od pożyczonych pieniędzy i czasami dodatkowe ubezpieczenie na wypadek śmierci lub straty pracy, lecz niezaprzeczalnym plusem będzie to, że spłacać się będzie w cyklicznych ratach, i nikt za jakiś czas oczekiwał nie będzie jakiegoś rewanżu czy odwdzięczania się. Lecz wybranie kredytu, jaki będzie spełniał nasze oczekiwania, a przede wszystkim nie będzie zbyt drogi łatwe wcale nie będzie, ale ogromnie pomoże w tym ranking kredytów gotówkowych w 2014 roku.

Business

Autor: Victor1558
Źródło: http://www.flickr.com

Rankingi tego typu opracowane są przez specjalistów z zakresu bankowości, i są niezwykle pomocne dla ludzi, którzy poszukują takiego produktu. Na polskim rynku działa obecnie sporo dużych i małych banków, i przeglądnięcie w każdym z nich oferty mogłoby zająć nawet kilka tygodni jazdy po oddziałach lub kilkadziesiąt godzin przesiedzianych przed komputerem.

Rankingi kredytów w jednym miejscu porównują praktycznie wszystkie najważniejsze atrybuty, jakie będą ważne przy wybieraniu tego właśnie produktu finansowego, i mogą pozwolić na szybkie i łatwe wybranie paru banków, do których warto się wybrać po pożyczkę. Zasadniczymi parametrami które są uwzględniane w tego typu rankingach są prowizja od udzielenia kredytu i odsetki do spłacenia.

Obie te rzeczy mogą się różnić w zależności od klienta, jego kredytowej historii i wysokości zarobków, lecz mogą dać bardzo dobry obraz tego, jak wygląda oferta wszystkich banków.