Błyskawiczne i bezpieczne zakupy w sieci

Spotkałeś właśnie dawnego znajomego. Zobaczyłeś, iż ma ekstra etui do smartfona. Niezmiernie ci się podoba. Spytałeś się zatem kolegę, w którym miejscu go nabył. Nieszczęśliwie, twój znajomy nie może sobie przypomnieć.

Ceneo

Źródło: Ceneo

Po powrocie do domu, przez cały wieczór masz w myślach widok tego gadżetu. Nie możesz o nim zapomnieć. Zrobić rundkę po sklepach? Nie, przecież jest internet, a w nim serwis Ceneo. Wpisujesz nazwę wymarzonego gadżetu w wyszukiwarce serwisu, a za sekundę twoim oczom ukazuje się mnóstwo przykładów. Widzisz już w którym miejscu w mieście kupisz absorbujący twoją uwagę przedmiot.

Mało tego, masz przed sobą także jego cenę w różnych lokacjach i zyskujesz szansę porównywać je. Tu drożej, tam znacznie taniej. Ale ten sklep jest tak daleko. Ooo – ten, rozsądna cena, w miarę blisko. Ubierasz się i zaraz idziesz. Ale nie idź, widzisz coś nowego na stronie. Możesz aktualnie kupić produkty bezpośrednio w serwisie. A to może jednak wybierzesz ten sklep z tańszą ofertą.

Zastanawiasz się, czy to jest bezpieczne? Może są na stronie zamieszczone opinie klientów? Pewnie, że są i to nawet dużo. Ocenienie obsługi klienta, artykułów, przesyłki, terminów. Świetny pomysł. To nie jest zakup “kota w ciemnym worku”. Byle tylko to nie były teksty promocyjne. Chyba nie, serwis jest w programie “Zaufane Opinie”. Użytkownik w czasie zakupów wypełniają ankietę o zakupie. Decydujesz się i faktycznie, masz do wypełnienia ankietę.

Ceneo

Źródło: Ceneo

W tym samym momencie przypominasz sobie swoich rodziców, którzy są tak bardzo uparci, że za nic nie zgodzą się na dokonanie zakupów w Internecie. Można by im obiecywać złote góry, lecz i tak będą nieodwołalnie trzymali się swojej opinii. Ale wpadasz na pomysł, że Ceneo doskonale przyda się i im. Jeśli wolą tradycyjne sposoby, można im to nieco ułatwić. Gdy czegoś będą potrzebować, niech sprawdzą na ceneo listę sklepów z danym przedmiotem. Porównają sobie ceny i zdecydują do którego sklepu wybrać się na zakupy. Szczególnie mama się ucieszy. Oszczędzi czas porównując na ceneo, zamiast urządzania wielokilometrowych wycieczek po galeriach w mieście.

A więc teraz zostało tylko oczekiwać na przesyłkę z etui. Nie możesz się już przyjazdu kuriera, prawda?