Barwne akcesoria do Twojej kuchni

Wyposażenie wnętrz, szczególnie wnętrz kuchennych, to coś, na punkcie czego nie jedna kobieta ma obsesję. Zwłaszcza, jeżeli mamy do czynienia z kobietą lubiącą gotować. Tym bardziej, że ze wszystkich stron, w każdym centrum handlowym otacza nas masę stoisk proponujących różnego rodzaju akcesoria domowe produkowane przez firmy z całego świata.

Sprzedają one wszystko: poczynając od standardowej ceramiki, poprzez naczynia ze stali nierdzewnej, aż po te nowatorskie opcje, które są ostatnimi czasy niezwykle modne, z uwagi na swoją daleko idącą praktyczność. Wytwórcami tego typu akcesoriów są dwie firmy, o których informacje można znaleźć poniżej.

AGD - garneczki.pl

Autor: US Department of Education
Źródło: http://www.flickr.com

Pierwszą z tych firm, której nie można pominąć wyposażając kuchnię, jest Lekue. To hiszpańska marka, znana już w ponad 40 państwach w różnych częściach świata. Jej artykuły odznaczają się daleko idącą oryginalnością, funkcjonalnością, jakością i nowatorskim stylem. Ciekawy jest materiał używany do produkcji przyborów – Lekue jest światowym liderem w dziedzinie produkcji wyrobów do celów kulinarnych z silikonu.

W swojej ofercie przewiduje szeroką gamę rozwiązań – od foremek do wypieku ciast, ciasteczek po innowacyjne przybory, typu worek do gotowani, stoliczki kawowe lub też formy na kostki lodu – każdy wybierze coś dla siebie. Cały asortyment cechuje się żywymi kolorami, i interesującymi formami. Z pewnością są to rzeczy, które dodadzą życia każdej kuchni oraz sprawią, że zakochamy się w niej na nowo. Niestety są one całkiem kosztowne – ceny utrzymują się w przedziale od kilkudziesięciu do ponad 100 zł.

Farby Tikkurila

Autor: Tikkurila Polska
Źródło: Tikkurila Polska

Na szczególną uwagę zasługuje również firma Zak Design. Założono ją w 1976 roku w Los Angeles w USA. Już od ponad 30 lat szokuje ciekawymi oraz innowacyjnymi projektami. W obecnej ofercie znajdziemy radosne, kolorowe oraz przydatne każdego dnia wyroby z melaminy. Pytanie czym jest rzeczona melamina – jest to materiał syntetyczny, który wizualnie i w dotyku imituje ceramikę, ale zatrzymuje przy tym lekkość oraz wytrzymałość plastiku – idealne rozwiązanie, prawda?

Do produkcji wyrobów marki Zak Designs używane są tylko materiały wyjątkowej jakości, z tego powodu charakteryzują się one perfekcyjnym wykończeniem. Radosna kolorystyka i niecodzienne, efektowne wzornictwo powodują, iż gotowanie oraz podawanie posiłków staje się prawdziwą przyjemnością. W swej ofercie posiadają większość potrzebnych przyborów kuchennych: wszelkiego rodzaju pojemniki, szklanki i kieliszki. Ceny są przystępne – od kilkunastu PLN za szklaneczkę, do kilkudziesięciu za coś większego (na przykład dzbanek).

Produkty tych marek często można spotkać w sklepach w galeriach handlowych , a także w sieci. Trzeba tylko wpisać w wyszukiwarkę właściwą frazę, przykładowo: „produkty zak design”, „produkty lekue”, bądź po prostu „akcesoria dekoracyjne do domu” (Oferta: http://www.bellemaison.pl/kategoria/kuchnia-i-jadalnia/kosze-na-smieci) i już wyszukuje nam się wiele odnośników do pożądanych stron internetowych.