From Szkolimy się

Jak świat internetowy oddziałuje na nasze codzienne życie niesamowicie ułatwiając nam egzystencję? Poznajemy bliżej pojęcie e-procurement.

W dzisiejszych czasach jednym z najciekawszych i najsprawniej rozwijających się sektorów naszego świata jest przemysł internetowy. Jego niesamowicie szybki rozwój sprawił, że w żadnym wypadku nie służy on jedynie do rozrywki, bo można używać go także do pozyskiwania wiadomości, jak również do zarabiania sporych pieniędzy i mnóstwa innych rzeczy. Przemiany te znacznie wpływają na naszą przestrzeń i ułatwiają nasze funkcjonowanie. Nie inaczej jest w przypadku przedsiębiorców.

Read more

Czy szkolenie z autorskiego prawa się sprawdzi?

Gdy coś wymyślimy to należy to do nas
Coraz więcej osób zaczyna pracować na własny rachunek wykorzystując pracę własnego intelektu, czyli to co zaplanują i sami stworzą. W ten sposób pracują graficy, fotografowie, a także ludzie zajmujący się pisaniem artykułów czy książek. Istotne jest tutaj to, aby zdawali oni sobie sprawę z tego, że jest to ich własność i nikt bez ich pozwolenia nie ma szansy korzystać z tego, co oni przygotowali.

Read more

O jakiego typu nowoczesnych technologiach najlepiej wiedzieć? W jaki sposób mogą być pomocne w pracy?

Najnowsze technologie wymagają coraz większej wiedzy, która jest niezbędna, by je pojąć i zrozumieć. Dzięki temu możemy z nich korzystać oraz osiągać zamierzone cele. Aby pojąć niektóre dziedziny technologii musimy poświęcić im wiele czasu, choć specjaliści są zdania, że lepiej skupić się na kilku działach tej wiedzy, żeby mieć szansę osiągnąć sukces. W takim artykule zajmiemy się tymi dwoma pojęciami, które są coraz bardziej powszechne.

Read more