From Szkolimy się

Finanse firmy to niesamowicie ważna sprawa, zagwarantuj sobie najlepsze analizy finansowe

Bez wątpienia każdy przedsiębiorca jest świadom, jak istotną kwestią bywają finanse firmy. To one w znacznej mierze są odpowiedzialne za jej zyskowność oraz powodzenie podejmowanych inwestycji. Sprawy finansowe potrzeba składać w ręce specjalistów od finansów, bo w takich działaniach bardzo istotne staje się doświadczenie i fachowa wiedza. Na sukces finansowy przedsiębiorstwa wpływ wywiera sporo czynników, warto dowiedzieć się co robić, aby sobie go zagwarantować.

Read more

Obowiązkowe szkolenia BHP dla kadry pracowniczej w naszej firmie- kiedy możemy skorzystać ze szkoleń on-line?

Każdy pracodawca powinien przeszkolić swoich pracowników z zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Znajomość zasad jest koniecznym warunkiem do rozpoczęcia pracy na każdym stanowisku oraz udział w tego rodzaju szkoleniu musi być potwierdzony na piśmie.

Read more

W jaki sposób zaplanować swoje zajęcia i zmotywować się do systematycznej pracy?

Motywacja do działań jest często niezwykle trudne. Głównie dlatego, że aktualnie otacza nas bardzo dużo „rozpraszaczy”, jak na przykład telefony czy Internet. Dociera do nas ogrom informacji, z którymi często zapoznajemy się niedokładnie, nie skupiamy uwagi przy czymś na dłużej, dodatkowo często wykonujemy kilka zadań jednocześnie, m.in. oglądamy telewizję i piszemy notatki itp.

Read more