Hotel Twardowski najlepszym wyborem w okolicach stolicy Wielkopolski.

Hotel Twardowski istnieje od 2004 roku. Do dyspozycji oddaje 62 pokoje o podwyższonym standardzie wyposażenia. Zawiera 58 pokoi typu Classic – pokoje 1- i 2- osobowe oraz 4 apartamenty, w których skład wchodzi Apartament Prezydencki o powierzchni 145m oraz 3 apartamenty typu Junior Suite.W każdym pokoju do dyspozycji Gości jest minibarek, lodówka, zestaw do parzenia kawy i herbaty, telewizor LCD z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej oraz darmowy bezprzewodowy dostęp do WIFI.

Niektóre pokoje wyposażone są też w część wypoczynkową.Jednorazowo w hotelu z noclegów może skorzystać 107osób. Hotel Twardowski to miejsce, gdzie luksus i komfort sprawi, że każdy znajdzie dla siebie odpowiednią formę wypoczynku. Atutem hotelu jest jego lokalizacja. Hotel znajduje się w niewielkiej odległości od autostrady, co zdecydowanie upraszcza dotarcie do hotelu, nie błądząc po zatłoczonych uliczkach Poznania. To usytuowanie na uboczu – z dala od miejskiego zgiełku, w zielonym zakątku pozwoli wypocząć i nabrać sił po całodziennym podziwianiu uroków stolicy Wielkopolski.

pokój w hotelu

Autor: Adrian Scottow
Źródło: http://www.flickr.com

Hotel Twardowski to idealne miejsce na spotkania biznesowe, konferencje sale konferencyjne w górach i szkolenia. W ofercie biznesowej znajduje się siedem sal konferencyjnych o różnych powierzchniach – z przeznaczeniem na niewielkie spotkania biznesowe oraz szkolenia gdzie na jednej sali może pomieścić aż do 300 osób. Klimatyzowane sale wyposażone są w najwyższej jakości sprzęt multimedialny. Każde z pomieszczeń jest dobrze wyposażone oraz przystosowane do oczekiwań klientów biznesowych. Sale konferencyjne mają niepowtarzalny klimat, są niezwykle użytkowe i przestronne, co pozytywnie wpływa na przebieg zorganizowanego spotkania oraz usprawnia istotną konferencję. Hotel Twardowski ze swoim potencjałem pobytowym oferuje także usługę organizowania przyjęć i spotkań okolicznościowych, w aranżacji których pomocą służą pracownicy.

Pokój hotelowy

Autor: Sean MacEntee
Źródło: http://www.flickr.com
Pięknie urządzona i klimatyzowana restauracja w Hotelu Twardowski kusi daniami przygotowanymi przez wybitnych kucharzy. Szef Kuchni poleca dania Kuchni Polskiej jak i Kuchni Światowej. Bogata lista dań zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających smakoszy a doświadczony personel zatroszczy się o to aby chwile spędzone w restauracji były niezwykłe i jedyne w swoim rodzaju. Śniadania serwowane są w formie bufetu szwedzkiego i zawierają szeroką gamę dań i dodatków, wzbogaconą o sezonowe owoce i warzywa. W słoneczne dni odpocząć można w ogrodzie zimowym.

Po intensywnym dniu na gości hotelowych czeka Centrum Spa i odnowy biologicznej z krytym basenem, jacuzzi, sauną oraz przepięknymi gabinetami masażu. W niezapomnianej atmosferze pełnej zmysłowych zapachów oraz spokojnej muzyki, personel odkryje sekrety różnorodnych zabiegów na twarz oraz ciało.

, , , ,

Related posts

Latest posts

Nawet sporą firmę możemy idealnie znać

Im większa firma, tym bez wątpienia ciężej jest panować nad wszystkimi istotnymi sprawami, które się z nią łączą. Dlatego właśnie należy się wywiedzieć, czy mamy szansę zakupić jakieś -programy, które pomogą nam nad tym wszystkim zapanować oraz które sprawią, że nawet przy bardzo rozbudowanej firmie, będziemy w stanie w mgnieniu oka dostać wszystkie niezbędne informacje o jej funkcjonowaniu.

Program płacowy znacząco usprawnia pracę

Program dla firm powinien posiadać dobre moduły

Coraz częściej nasze zakłady będą tak rozszerzone oraz posiadają tak sporo działów, że ciężko okazuje się być nad nimi zapanować, nie mając właściwego programu komputerowego. Dlatego dyrektorzy wykonają wszystko, by dobrze dobrany program dla firm jak najprędzej pojawił się w ich posiadaniu, bo mają gwarancję, że wówczas prościej będzie im kierować własną załogą.