Hotel Twardowski najlepszym wyborem w okolicach stolicy Wielkopolski.

Hotel Twardowski istnieje od 2004 roku. Do dyspozycji oddaje 62 pokoje o podwyższonym standardzie wyposażenia. Zawiera 58 pokoi typu Classic – pokoje 1- i 2- osobowe oraz 4 apartamenty, w których skład wchodzi Apartament Prezydencki o powierzchni 145m oraz 3 apartamenty typu Junior Suite.W każdym pokoju do dyspozycji Gości jest minibarek, lodówka, zestaw do parzenia kawy i herbaty, telewizor LCD z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej oraz darmowy bezprzewodowy dostęp do WIFI.

Niektóre pokoje wyposażone są też w część wypoczynkową.Jednorazowo w hotelu z noclegów może skorzystać 107osób. Hotel Twardowski to miejsce, gdzie luksus i komfort sprawi, że każdy znajdzie dla siebie odpowiednią formę wypoczynku. Atutem hotelu jest jego lokalizacja. Hotel znajduje się w niewielkiej odległości od autostrady, co zdecydowanie upraszcza dotarcie do hotelu, nie błądząc po zatłoczonych uliczkach Poznania. To usytuowanie na uboczu – z dala od miejskiego zgiełku, w zielonym zakątku pozwoli wypocząć i nabrać sił po całodziennym podziwianiu uroków stolicy Wielkopolski.

pokój w hotelu

Autor: Adrian Scottow
Źródło: http://www.flickr.com

Hotel Twardowski to idealne miejsce na spotkania biznesowe, konferencje sale konferencyjne w górach i szkolenia. W ofercie biznesowej znajduje się siedem sal konferencyjnych o różnych powierzchniach – z przeznaczeniem na niewielkie spotkania biznesowe oraz szkolenia gdzie na jednej sali może pomieścić aż do 300 osób. Klimatyzowane sale wyposażone są w najwyższej jakości sprzęt multimedialny. Każde z pomieszczeń jest dobrze wyposażone oraz przystosowane do oczekiwań klientów biznesowych. Sale konferencyjne mają niepowtarzalny klimat, są niezwykle użytkowe i przestronne, co pozytywnie wpływa na przebieg zorganizowanego spotkania oraz usprawnia istotną konferencję. Hotel Twardowski ze swoim potencjałem pobytowym oferuje także usługę organizowania przyjęć i spotkań okolicznościowych, w aranżacji których pomocą służą pracownicy.

Pokój hotelowy

Autor: Sean MacEntee
Źródło: http://www.flickr.com
Pięknie urządzona i klimatyzowana restauracja w Hotelu Twardowski kusi daniami przygotowanymi przez wybitnych kucharzy. Szef Kuchni poleca dania Kuchni Polskiej jak i Kuchni Światowej. Bogata lista dań zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających smakoszy a doświadczony personel zatroszczy się o to aby chwile spędzone w restauracji były niezwykłe i jedyne w swoim rodzaju. Śniadania serwowane są w formie bufetu szwedzkiego i zawierają szeroką gamę dań i dodatków, wzbogaconą o sezonowe owoce i warzywa. W słoneczne dni odpocząć można w ogrodzie zimowym.

Po intensywnym dniu na gości hotelowych czeka Centrum Spa i odnowy biologicznej z krytym basenem, jacuzzi, sauną oraz przepięknymi gabinetami masażu. W niezapomnianej atmosferze pełnej zmysłowych zapachów oraz spokojnej muzyki, personel odkryje sekrety różnorodnych zabiegów na twarz oraz ciało.

, , , ,

Related posts

Latest posts

Niezbędny w rozmaitych branżach telebim

Urządzenia wybierane do pracy przedsiębiorstwa muszą być odpowiednio przygotowane oraz w sposób złożony sprawdzone pod względem funkcyjnym. Wysoko cenione wyświetlacze czołowych w swojej branży producentów to absolutnie właściwy wybór, biorąc pod uwagę wielofunkcyjność na równi z idealnym, trendy designem. Innowacyjny telebim sprawuje się doskonale, dlatego dobrze jest zwrócić szczególną uwagę na korzyści wypływające z jego kupienia lub wynajęcia. Doskonale przemyślane propozycje producentów cieszą się sporym powodzeniem na rynku, gdzie codziennie trafia mnóstwo nowatorskich i funkcjonalnych rozwiązań.

Profesjonalny ekran led to dobre rozwiązanie do dobrego seansu kinowego

Bez wątpienia współcześnie filmy cieszą się znacznie większą modą aniżeli wertowanie książek. Powodów może być nadzwyczaj mnóstwoi naturalnie są one zróżnicowane zgodnie z subiektywnymi zainteresowaniami konkretnej osoby. Jedni zwyczajnie nie kochają odczytywać książek, inni za to posiadają tak mało czasu, że wertowanie książek w ich przypadku nie wkracza w grę i jedyna możliwość, żeby zaznajomić tekst danego dzieła, to naturalnie obejrzeć go na wielkim ekranie. Wśród nadmienionych ekranów jeszcze z większym natężeniem popularny staje się ekran led osiągalny w coraz to liczniejszej ilości telewizorów oraz w wielu sklepach. Tego modelu ekrany mają również dużo większe wykorzystanie, naturalnie zależne podobnie od pojedynczych potrzeb danego interesanta.

W jaki sposób uzyskać finanse na otwarcie interesu.

Bardzo wielu młodych osób, kiedy jest na progu dojrzałości frapuje się co pragnęłaby czynić w życiu. Bardzo dużo z nich stawia na dalszą naukę i podjęcie pracy w dziedzinach, w których najlepiej się czują. Natomiast bardzo duży procent młodych osób decyduje się wziąć rzeczy we własne ręce oraz starają się uruchomić własny interes.

Popyt na mieszkania w mieście Wrocław.

Łącznie z wiosennymi porządkami rośnie popyt na mieszkania Wrocław, jak i inne polskie miasta, doznaje czasowego spadku cen. Kierunek ten odwróci się w czasie wakacji i przypuszczalnie znów powróci od początku roku szkolnego. Właśnie we wrześniu do miasta napłynie kolejny rocznik studentów, część z nich może dostać od rodziców swoje pierwsze lokum.

W jaki sposób sprawnie rozliczyć pit? O czym warto wiedzieć?

Istnieją takie zadania, jakie powinny być zrobione w odpowiednim terminie, jakie najlepiej od razu wykonać, by potem nie było z tym jakiegoś kłopotu. Tak sytuacja wygląda bez wątpienia z wyliczeniem deklaracji podatkowej, czyli popularnego dokumentu pit. Chociaż co roku to robimy, to jakby ciążyła nad nami amnezja i za każdym razem o tym nie chcemy pamiętać.