Hotel Twardowski najlepszym wyborem w okolicach stolicy Wielkopolski.

Hotel Twardowski istnieje od 2004 roku. Do dyspozycji oddaje 62 pokoje o podwyższonym standardzie wyposażenia. Zawiera 58 pokoi typu Classic – pokoje 1- i 2- osobowe oraz 4 apartamenty, w których skład wchodzi Apartament Prezydencki o powierzchni 145m oraz 3 apartamenty typu Junior Suite.W każdym pokoju do dyspozycji Gości jest minibarek, lodówka, zestaw do parzenia kawy i herbaty, telewizor LCD z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej oraz darmowy bezprzewodowy dostęp do WIFI.

Niektóre pokoje wyposażone są też w część wypoczynkową.Jednorazowo w hotelu z noclegów może skorzystać 107osób. Hotel Twardowski to miejsce, gdzie luksus i komfort sprawi, że każdy znajdzie dla siebie odpowiednią formę wypoczynku. Atutem hotelu jest jego lokalizacja. Hotel znajduje się w niewielkiej odległości od autostrady, co zdecydowanie upraszcza dotarcie do hotelu, nie błądząc po zatłoczonych uliczkach Poznania. To usytuowanie na uboczu – z dala od miejskiego zgiełku, w zielonym zakątku pozwoli wypocząć i nabrać sił po całodziennym podziwianiu uroków stolicy Wielkopolski.

pokój w hotelu

Autor: Adrian Scottow
Źródło: http://www.flickr.com

Hotel Twardowski to idealne miejsce na spotkania biznesowe, konferencje sale konferencyjne w górach i szkolenia. W ofercie biznesowej znajduje się siedem sal konferencyjnych o różnych powierzchniach – z przeznaczeniem na niewielkie spotkania biznesowe oraz szkolenia gdzie na jednej sali może pomieścić aż do 300 osób. Klimatyzowane sale wyposażone są w najwyższej jakości sprzęt multimedialny. Każde z pomieszczeń jest dobrze wyposażone oraz przystosowane do oczekiwań klientów biznesowych. Sale konferencyjne mają niepowtarzalny klimat, są niezwykle użytkowe i przestronne, co pozytywnie wpływa na przebieg zorganizowanego spotkania oraz usprawnia istotną konferencję. Hotel Twardowski ze swoim potencjałem pobytowym oferuje także usługę organizowania przyjęć i spotkań okolicznościowych, w aranżacji których pomocą służą pracownicy.

Pokój hotelowy

Autor: Sean MacEntee
Źródło: http://www.flickr.com
Pięknie urządzona i klimatyzowana restauracja w Hotelu Twardowski kusi daniami przygotowanymi przez wybitnych kucharzy. Szef Kuchni poleca dania Kuchni Polskiej jak i Kuchni Światowej. Bogata lista dań zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających smakoszy a doświadczony personel zatroszczy się o to aby chwile spędzone w restauracji były niezwykłe i jedyne w swoim rodzaju. Śniadania serwowane są w formie bufetu szwedzkiego i zawierają szeroką gamę dań i dodatków, wzbogaconą o sezonowe owoce i warzywa. W słoneczne dni odpocząć można w ogrodzie zimowym.

Po intensywnym dniu na gości hotelowych czeka Centrum Spa i odnowy biologicznej z krytym basenem, jacuzzi, sauną oraz przepięknymi gabinetami masażu. W niezapomnianej atmosferze pełnej zmysłowych zapachów oraz spokojnej muzyki, personel odkryje sekrety różnorodnych zabiegów na twarz oraz ciało.

, , , ,

Related posts

Latest posts

Na czym polega konsulting i doradztwo biznesowe?

Konsulting oraz doradztwo biznesowe odnoszą się do bardzo szerokiego pola semantycznego związanego z biznesem, jednak każdy, kto prowadzi działalność gospodarczą powinien zaznajomić się z ofertą firm tego typu.

Co może zawierać przesyłka reklamowa?

Powinniśmy sobie zdawać sprawę z tego, że efektywne promowanie firmy oraz podejmowanie działań marketingowych, to niezwykle istotne zadania, jeżeli chcemy mieć pełną świadomość tego, że będziemy zwracać na siebie znaczną uwagę odbiorców.

Edukacja wspiera sukces zawodowy. Maturzysto, czy wybrałeś już swój kierunek studiów?

Szkoła średnia za Tobą, nie musisz już się zadręczać codziennym wstawaniem wcześnie rano oraz rutyną, która jest z tym związana. Czeka cię kolejny rozdział w życiu, jakim są studia. To odpowiednia chwila, by wyruszyć w podróż ku następnej przygodzie. O życiu studenckim na pewno słyszałeś wiele, relacjonowali ci o tym starsi koledzy bądź rodzice. Huczne imprezy, nieprzespane noce, relaks na trawie w wiosennym słońcu za akademikiem.

W jaki sposób rozpoczynający karierę pisarze wydać mogą swoje książki, jakiego rodzaju opcje będą dla nich najlepsze.

Każdy początkujący pisarz w pewnym momencie będzie się zastanawiał, jak najlepiej wydać może swoją pierwszą książkę. Rzecz jasna rozważania takie będą miały sens jedynie wtedy, jak ta książka zostanie już napisana i na tyle skorygowana, że będzie się nadawała do druku. To akurat ma bardzo duże znaczenie, bo próba wypuszczenia na rynek, co zawiera błędy albo nie zostało dokończone zwyczajnie się skończy niepowodzeniem.