Incentive – tylko dla korporacji? Wyjazdy motywacyjne

Incentive – to nie dla wszystkich zrozumiałe określenie, które opisuje pewne działanie biznesowe polegające na organizowaniu wyjazdów dla pracowników, mających za zadanie lepsze poznanie zespołu, związanie emocjonalne z firmą. Zatem to nic innego jak popularne wyjazdy integracyjne.

Popularne przekonanie, że takie wyjazdy integracyjne organizowane są wyłącznie przez wielkie korporacje i duże firmy. A to kłamstwo! Przy minimalnym zaangażowaniu można wykorzystywać incentive także w małej firmie mając do dyspozycji niewielki budżet.

Wyjazdy integracyjne – jak zorganizować?

Incentive przeraża trochę właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw. Są zdania, że ta przyjemność wymaga ogromnych nakładów finansowych. Owszem, wyjazdy integracyjne wymagają finansowania, ale nie musi to być pokaźna kwota. Można przecież planować krótkie eventy integracyjne, niekoniecznie do wielkich kurortów. Wszystko jest kwestią pomysłowości.

Samodzielna organizacja czy zewnętrzna firma?

Autor: Hotel Mercure Kasprowy Karpacz

Incentive to narzędzie, którym zainteresowało się wiele firm oferujących obsługę firm w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Czy chcesz może dostać link do www (http://www.pmconsulting.com.pl/), gdzie oczekują na Ciebie nowe teksty? Sądzimy, że spodoba Ci się nowy serwis.

Możemy wobec tego bez problemu zlecić zaplanowanie wyjazdu firmie zewnętrznej. Wystarczy wklepać w wyszukiwarkę odpowiednie hasło, np. „imprezy firmowe Wrocław” i otrzymamy długą listę firm, które wszystkim się zajmą. Odpowiednie kierowanie pytań do wyszukiwarki pozwoli efektywnie dostać najpopularniejsze firmy. Takie, które wykorzystują incentive w kompleksowym zakresie. Nie tylko organizują imprezy motywacyjne (na przykład na narty: ), ale i obsługa podróży służbowych nie jest im obca.

Zlecając organizację naszego biznesowego eventu dobrej i sprawdzonej firmie mamy gwarancję, że dostaniemy w w końcowym rozliczeniu usługę na wysokim poziomie. A gdy nasi współpracownicy będą się w najlepsze bawić, radośnie spędzą czas we własnym gronie, zaproponujemy im ciekawą aktywność – na przykład park linowy, czy kręgle – wtedy będziemy liczyć na ich lojalność i motywację do pracy.Zintegrowany team jest kluczem do sukcesu. A incentive to narzędzie, które pozwoli nam to osiągnąć.

, , , , ,

Related posts

Latest posts

Nawet sporą firmę możemy idealnie znać

Im większa firma, tym bez wątpienia ciężej jest panować nad wszystkimi istotnymi sprawami, które się z nią łączą. Dlatego właśnie należy się wywiedzieć, czy mamy szansę zakupić jakieś -programy, które pomogą nam nad tym wszystkim zapanować oraz które sprawią, że nawet przy bardzo rozbudowanej firmie, będziemy w stanie w mgnieniu oka dostać wszystkie niezbędne informacje o jej funkcjonowaniu.

Program płacowy znacząco usprawnia pracę

Program dla firm powinien posiadać dobre moduły

Coraz częściej nasze zakłady będą tak rozszerzone oraz posiadają tak sporo działów, że ciężko okazuje się być nad nimi zapanować, nie mając właściwego programu komputerowego. Dlatego dyrektorzy wykonają wszystko, by dobrze dobrany program dla firm jak najprędzej pojawił się w ich posiadaniu, bo mają gwarancję, że wówczas prościej będzie im kierować własną załogą.