Incentive – tylko dla korporacji? Wyjazdy motywacyjne

Incentive – to nie dla wszystkich zrozumiałe określenie, które opisuje pewne działanie biznesowe polegające na organizowaniu wyjazdów dla pracowników, mających za zadanie lepsze poznanie zespołu, związanie emocjonalne z firmą. Zatem to nic innego jak popularne wyjazdy integracyjne.

Popularne przekonanie, że takie wyjazdy integracyjne organizowane są wyłącznie przez wielkie korporacje i duże firmy. A to kłamstwo! Przy minimalnym zaangażowaniu można wykorzystywać incentive także w małej firmie mając do dyspozycji niewielki budżet.

Wyjazdy integracyjne – jak zorganizować?

Incentive przeraża trochę właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw. Są zdania, że ta przyjemność wymaga ogromnych nakładów finansowych. Owszem, wyjazdy integracyjne wymagają finansowania, ale nie musi to być pokaźna kwota. Można przecież planować krótkie eventy integracyjne, niekoniecznie do wielkich kurortów. Wszystko jest kwestią pomysłowości.

Samodzielna organizacja czy zewnętrzna firma?

Autor: Hotel Mercure Kasprowy Karpacz

Incentive to narzędzie, którym zainteresowało się wiele firm oferujących obsługę firm w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Czy chcesz może dostać link do www (http://www.pmconsulting.com.pl/), gdzie oczekują na Ciebie nowe teksty? Sądzimy, że spodoba Ci się nowy serwis.

Możemy wobec tego bez problemu zlecić zaplanowanie wyjazdu firmie zewnętrznej. Wystarczy wklepać w wyszukiwarkę odpowiednie hasło, np. „imprezy firmowe Wrocław” i otrzymamy długą listę firm, które wszystkim się zajmą. Odpowiednie kierowanie pytań do wyszukiwarki pozwoli efektywnie dostać najpopularniejsze firmy. Takie, które wykorzystują incentive w kompleksowym zakresie. Nie tylko organizują imprezy motywacyjne (na przykład na narty: ), ale i obsługa podróży służbowych nie jest im obca.

Zlecając organizację naszego biznesowego eventu dobrej i sprawdzonej firmie mamy gwarancję, że dostaniemy w w końcowym rozliczeniu usługę na wysokim poziomie. A gdy nasi współpracownicy będą się w najlepsze bawić, radośnie spędzą czas we własnym gronie, zaproponujemy im ciekawą aktywność – na przykład park linowy, czy kręgle – wtedy będziemy liczyć na ich lojalność i motywację do pracy.Zintegrowany team jest kluczem do sukcesu. A incentive to narzędzie, które pozwoli nam to osiągnąć.

, , , , ,

Related posts

Latest posts

Zadbajmy o swoje miejsce pracy

Pewnie że nie warto nikogo przekonywać, iż jeśli chce dobrze wypełniać własną robotę, to głównie musi się okupić w podstawowe narzędzia, które mu ją ułatwią. Ale prawda jest też taka, że potrzebujemy dobrego miejsca, na którym będziemy mogli robić tą swoją pracę, tak by było nam wygodnie, żebyśmy mieli szanse dojść do każdego miejsca oraz jednocześnie by było całkowicie bezpiecznie.

Inwentaryzacja środków trwałych wspomoże działalność przedsiębiorstwa

Opcje i cele, jakie ma inwentaryzacja środków trwałych są bardzo szerokie, a należy do nich m.in. układanie rzeczywistego planu aktywów na poszczególne dni. Wśród opcji, jakie zagwarantować może inwentaryzacja środków trwałych wymienić można też możliwości porównywania stanu obecnego ze stanem księgowym. Dzięki temu można definiować różnice, jakie w konkretnych okresach wystąpiły oraz wymienione różnice dokładnie liczyć. Dodatkowo inwentaryzacja środków trwałych umożliwia doprowadzenie stanu księgowego do stanu aktualnego bez żadnych problemów wynikających z zaniechania.

Bezpieczeństwo i higiena pracy – główne informacje

Z określeniem bezpieczeństwa i higieny pracy (w skrócie BHP) można się spotkać ogromnie często. Skrót ten powstał i został wdrożony wiele lat temu i znajduje zastosowanie w bardzo wielu zróżnicowanych lokalizacjach i okazjach. Określenie to obejmuje zestaw określonych przepisów, dotyczących zasad bezpiecznej i właściwej pracy w zakładzie produkcyjnym lub innym. Zasady bezpieczeństwa i higieny pracy dotyczą właściwie każdego miejsca, w którym przebywa znaczna liczba ludzi przez określony czas.

Tester oprogramowania Wrocław poszukuje takiej osoby

Jeśli pragniemy działać w branży it, to powinniśmy dobrze znać się na komputerach, mieć o nich wiedzę ogólną, lecz też taką detaliczną. Dlatego właśnie trzeba się przyjrzeć na czym najlepiej się znamy i takie swe zdolności zaoferować w czasie rozmowy.
Powinno się sprawdzić jak wygląda rekrutacja it
Obowiązkowo powinniśmy myśleć, w jakiej branży pragniemy być zatrudnieni.

Obowiązki każdego Polaka – rozliczenie ze skarbówką

Każdy, kto w minionym roku podatkowym wykonywał pracę zarobkową i w konsekwencji osiągnął jakiś dochód, zobowiązany jest do rozliczenia się z Urzędem Skarbowym. Jest to konsekwencja obowiązującego w naszym kraju prawa. Jego nie przestrzeganie to wielkie kłopoty, które mogą być związane nawet z pobytem w zakładzie karnym. Czas na dostarczenie formularza PIT jest zawsze do końca kwietnia roku następującego po roku, za który się rozliczamy.