Facebook odmieni wizerunek naszej firmy

Marketing społecznościowy zrobił w ciągu ostatnich dwóch lat zadziwiająca karierę. Każdy liczący się polityk prowadzi teraz swój fanpage na facebooku i/lub Twiterze, z dobrodziejstw sieci korzystają też urzędy i jednostki publiczne, takie jak ośrodki kultury, sale koncertowe, muzea, instytucje naukowe.

w sieci

Autor: Highways Agency
Źródło: http://www.flickr.com

Nikogo już nie dziwią filmy promocyjne na portalu youtube, konkursy czy nietypowe akcje i eventy. Jeśli tego typu instytucje – które uważamy często za sztywne i posagowe – prowadza aktywną działalność w sieci, szefowie małych lub większych firm nie mogą sobie pozwolić na obojętność wobec tego rodzaju działań, nawet jeśli nie zajmują się sprzedażą internetową swoich produktów.

Działalność promocyjna to przecież nie tylko marketing, który możemy przeliczyć na wymierne zyski, ale również public relations – wszelkiego typu działania wizerunkowe, umacniające pozycję firmy na rynku , których wynikiem jest to, że staje się ona wiarygodna. Globalna Sieć jest świetnym narzędziem działań PR-owych, gdyż w wielu wypadkach są one niskonakładowe.

Wystarczy tylko na początku skorzystać z pomocy specjalistów, by później samodzielnie, lecz z rozmysłem, budować swój wizerunek dzięki sieci. Dobra agencja interaktywna pomoże nam stworzyć fanpage na facebooku, który możemy już prowadzić na własną rękę, chyba że nie posiadamy odpowiednich zasobów kadrowych. Koszty, jakie co miesiąc zapłacimy tego typu agencji za powadzenie naszego funpage’a, są jednak niższe niż koszty osobowe osobnego specjalisty ds. PR-u.

Zajrzyj do serwisu twórcy (http://www.flexpress.pl/branza-chemiczna/), jeżeli zainteresowały Cię wiadomości podane w tym tekście. Tam wyszukasz znacznie więcej szczegółów.

Algorytm Panda i Pingwin, pozycjonowanie

Autor: Artefakt Sp. z o.o.
Źródło: Artefakt Sp. z o.o.

Poza tym istotną dziedziną aktywności powinna być nowoczesna strona WWW firmy, będąca nadrzędna wobec działań facebookowych, które z natury są bardziej lekkie, pełne humoru i wolne od marketingowej propagandy. Dlatego dobra agencja social media doradzi nam, by różnego rodzaju akcje promocyjne prowadzić raczej na stronie WWW, a facebook pozostawić na integrację ze społecznością, nowinki, spoty i zdjęcia.

Aby odnaleźć profesjonalna agencję interaktywną, np. we Wrocławiu wystarczy wpisać w gogle frazę strony www wrocław lub agencja social media Wrocław – opinie o Artefakt. Porównajmy oferty firm, skupiając się na ich portfolio i zdobytych klientach. Nawet gdy nasza sprzedaż nie zacznie gwałtownie wzrastać, bez wątpienia poprawimy wizerunek naszej firmy i sprawimy, że będzie ona bardziej rozpoznawalna na rynku.

, , , ,

Related posts

Latest posts

Niezbędny w rozmaitych branżach telebim

Urządzenia wybierane do pracy przedsiębiorstwa muszą być odpowiednio przygotowane oraz w sposób złożony sprawdzone pod względem funkcyjnym. Wysoko cenione wyświetlacze czołowych w swojej branży producentów to absolutnie właściwy wybór, biorąc pod uwagę wielofunkcyjność na równi z idealnym, trendy designem. Innowacyjny telebim sprawuje się doskonale, dlatego dobrze jest zwrócić szczególną uwagę na korzyści wypływające z jego kupienia lub wynajęcia. Doskonale przemyślane propozycje producentów cieszą się sporym powodzeniem na rynku, gdzie codziennie trafia mnóstwo nowatorskich i funkcjonalnych rozwiązań.

Profesjonalny ekran led to dobre rozwiązanie do dobrego seansu kinowego

Bez wątpienia współcześnie filmy cieszą się znacznie większą modą aniżeli wertowanie książek. Powodów może być nadzwyczaj mnóstwoi naturalnie są one zróżnicowane zgodnie z subiektywnymi zainteresowaniami konkretnej osoby. Jedni zwyczajnie nie kochają odczytywać książek, inni za to posiadają tak mało czasu, że wertowanie książek w ich przypadku nie wkracza w grę i jedyna możliwość, żeby zaznajomić tekst danego dzieła, to naturalnie obejrzeć go na wielkim ekranie. Wśród nadmienionych ekranów jeszcze z większym natężeniem popularny staje się ekran led osiągalny w coraz to liczniejszej ilości telewizorów oraz w wielu sklepach. Tego modelu ekrany mają również dużo większe wykorzystanie, naturalnie zależne podobnie od pojedynczych potrzeb danego interesanta.

W jaki sposób uzyskać finanse na otwarcie interesu.

Bardzo wielu młodych osób, kiedy jest na progu dojrzałości frapuje się co pragnęłaby czynić w życiu. Bardzo dużo z nich stawia na dalszą naukę i podjęcie pracy w dziedzinach, w których najlepiej się czują. Natomiast bardzo duży procent młodych osób decyduje się wziąć rzeczy we własne ręce oraz starają się uruchomić własny interes.

Popyt na mieszkania w mieście Wrocław.

Łącznie z wiosennymi porządkami rośnie popyt na mieszkania Wrocław, jak i inne polskie miasta, doznaje czasowego spadku cen. Kierunek ten odwróci się w czasie wakacji i przypuszczalnie znów powróci od początku roku szkolnego. Właśnie we wrześniu do miasta napłynie kolejny rocznik studentów, część z nich może dostać od rodziców swoje pierwsze lokum.

W jaki sposób sprawnie rozliczyć pit? O czym warto wiedzieć?

Istnieją takie zadania, jakie powinny być zrobione w odpowiednim terminie, jakie najlepiej od razu wykonać, by potem nie było z tym jakiegoś kłopotu. Tak sytuacja wygląda bez wątpienia z wyliczeniem deklaracji podatkowej, czyli popularnego dokumentu pit. Chociaż co roku to robimy, to jakby ciążyła nad nami amnezja i za każdym razem o tym nie chcemy pamiętać.