Jak sobie odmienić przyjemne miejsce do pracy? Poszukujemy przestrzeni coworkingowej w większym mieście.

Coworking jest dobrym sposobem organizowania sobie dobrego miejsca do pracy. Przyszła na niego moda po tym, kiedy ludziom zaczęła przeszkadzać praca z domu. Być może przyszedł taki czas, że zdali sobie sprawę, że nie są w stanie dłużej się skupić i pracować efektywnie będąc w domu? Na coworking zdecydowały się także jednostki, które chciały mocno oddzielić pracę od domu i po prostu poczuć granicę i nie przenosić problemów.

praca

Autor: David Brewer
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli i my chcemy rozpocząć codzienną pracę z biura Katowice oferują wiele możliwości. Miasto jest dość spore, a przez bliskie sąsiedztwo z innymi miastami z aglomeracji śląskiej, kojarzy naprawdę mnóstwo osób z różnych branży. Wiele działalności jest dobrych – przykładowo: . Możemy wytypować biuro w najlepszej lokalizacji (ścisłe centrum miasta, blisko centrum logistycznego) albo wybrać je pod względem funkcji, jakie ma spełniać. Jeśli będzie służyło temu, byśmy mieli tylko biuro na wyznaczone godziny, możemy kierować się lokalizacją, ale jeśli istotne jest dla nas to, by móc zarejestrować tam firmę i mieć konkretny adres, jeśli chcemy gościć tam klientów lub zawrzeć intratne znajomości z innymi coworkerami i angażować ich do współpracy biznesowej, spróbujmy o wybranych biurach dowiedzieć się trochę więcej. Najszybciej uda nam się to zrobić wpisując „coworking Katowice”. Dokładny kurs testera manualnego przegląd kilku pierwszych stron wyników wyszukiwania powinien nam bardzo pomóc. Zorientujmy się dokładnie, w których dzielnicach miasta możemy poszukać fajnego biura, czy długotrwała modernizacja rynku czy torowisk nie wpłynie niekorzystnie na transport do tego miejsca. A dojazd potencjalnych gości? Pomyślmy, czy będziemy potrafili pracować w otoczeniu innych, załatwiających swoje sprawy, ludzi, jeżeli do tej pory pracowaliśmy sami w ciszy i spokoju. Czy damy radę pracować produktywnie, skupić się na pracy przez kilka godzin, czy brak prywatności nie będzie nam przeszkadzał? Czy dostęp do sali konferencyjnej będzie rzeczywiście możliwy, czy będzie ona oblegana dokładnie wtedy, kiedy będzie nam najbardziej potrzebna? Czy czasem nie będziemy musieli wpadać do pracy także w weekendy? Sprawdźmy pod wieloma względami te biura Katowice naprawdę mają szeroką ofertę i pozwolą nam przebierać w miejscach do coworkingu. Więcej

coworking

Autor: Nicholas Wang
Źródło: http://www.flickr.com
A jak się miewa coworking Katowice? Z pewnością całkiem nieźle, ponieważ miasto to jest pełne ludzi o wolnych zawodach, z branży kreatywnej, blogerów, recenzentów, projektantów, freelancerów. Odnajdują oni swój kawałek podłogi współdzieląc biura z innymi kreatywnymi osobami, pracującymi na własny rachunek. I na godziny.

, ,

Related posts

Latest posts

Na czym polega konsulting i doradztwo biznesowe?

Konsulting oraz doradztwo biznesowe odnoszą się do bardzo szerokiego pola semantycznego związanego z biznesem, jednak każdy, kto prowadzi działalność gospodarczą powinien zaznajomić się z ofertą firm tego typu.

Co może zawierać przesyłka reklamowa?

Powinniśmy sobie zdawać sprawę z tego, że efektywne promowanie firmy oraz podejmowanie działań marketingowych, to niezwykle istotne zadania, jeżeli chcemy mieć pełną świadomość tego, że będziemy zwracać na siebie znaczną uwagę odbiorców.

Edukacja wspiera sukces zawodowy. Maturzysto, czy wybrałeś już swój kierunek studiów?

Szkoła średnia za Tobą, nie musisz już się zadręczać codziennym wstawaniem wcześnie rano oraz rutyną, która jest z tym związana. Czeka cię kolejny rozdział w życiu, jakim są studia. To odpowiednia chwila, by wyruszyć w podróż ku następnej przygodzie. O życiu studenckim na pewno słyszałeś wiele, relacjonowali ci o tym starsi koledzy bądź rodzice. Huczne imprezy, nieprzespane noce, relaks na trawie w wiosennym słońcu za akademikiem.

W jaki sposób rozpoczynający karierę pisarze wydać mogą swoje książki, jakiego rodzaju opcje będą dla nich najlepsze.

Każdy początkujący pisarz w pewnym momencie będzie się zastanawiał, jak najlepiej wydać może swoją pierwszą książkę. Rzecz jasna rozważania takie będą miały sens jedynie wtedy, jak ta książka zostanie już napisana i na tyle skorygowana, że będzie się nadawała do druku. To akurat ma bardzo duże znaczenie, bo próba wypuszczenia na rynek, co zawiera błędy albo nie zostało dokończone zwyczajnie się skończy niepowodzeniem.