Czy zakup mieszkania we Wrocławiu to dobry patent na inwestowanie w nieruchomości?

Zepsuję nieco dramaturgię i od razu odpowiem na pytanie zadane w temacie poniższego artykułu – naturalnie, że tak. A czemu mieszkania we Wrocławiu są tak dobre jako solidna inwestycja? Zastanówmy się teraz i znajdźmy przyczyny takiego stanu rzeczy.

Powód numer jeden to dzisiejsza kondycja rynku nieruchomości Wrocław nie odchodzi od innych miast w Polsce – tutaj ceny też stale obniżają się. Eksperci uważają, że ten trend utrzyma się jeszcze parę miesięcy. Wszystkie analizy ekonomiczne przewidują spowolnienie gospodarki naszego państwa w ostatnim kwartale bieżącego roku. To istotna przesłanka, która musi namówić ciebie do ulokowania gotówki w nieruchomość.


Wyświetl większą mapę

Powód nr 2 to zaczynający się sezon jesienny. Nic ci to nie mówi? Zastanów się. Zaczyna się rok akademicki, a stolica Dolnego Śląska jest od lat znana z wielkich rzesz uczniów szkół wyższych. Tu znajduje się dużo uczelni, takich jak Politechnika Wrocławska czy Wyższa Szkoła Bankowa. Suma miejsc w domach studenckich jest niewystarczająca, a i sporo osób brzydzi się oferowanymi tam słabymi warunkami bytowymi. Zakup mieszkania we Wrocławiu, by potem je dzierżawić studentom zatem to rewelacyjny pomysł.

Czyżby nasza najnowsza publikacja (http://klimland.pl/klimatyzacja-piaseczno/) spodobała Ci się tak bardzo, że pragniesz poznać następne? Miło nam! Więc zapraszamy na świeżą witrynę.

Dzisiejszy znaczny popyt na pokoje powoduje, że opłaty wynajmu utrzymują się na całkiem sporym poziomie. Daje to godny zarobek. Warto rozejrzeć się za mieszkaniem w dogodnym miejscu. Młodzi ludzie lubią, kiedy z mieszkania jest całkiem niedaleko do szkoły, sklepów i do knajpek. Pamiętaj także o podciągnięciu Internetu – to dziś powszechna sprawa. Bądź roztropny przy dobieraniu lokatorów twojego domu. Częste teraz jest urządzanie tzw. castingów. Pamiętaj jednak, by nie naruszyć w ten sposób niczyjej godności. Zbyt restrykcyjne podejście do pytanych może odpychać. W czasach sieci informacje o chamskich właścicielach wynajmowanych pokojów rozprzestrzeniają się niezwykle szybko.

Wskazówka ostatnia to szansa pozbycia się z zyskiem mieszkania we Wrocławiu, gdy wreszcie skończy się kryzys na rynku nieruchomości. Tendencja przecież kiedyś się odmieni na lepsze, a wtedy dobre mieszkanie będzie warte dużo więcej, niż w dzisiejszych, trudnych czasach.

, , , , , ,

Related posts

Latest posts

Na czym polega konsulting i doradztwo biznesowe?

Konsulting oraz doradztwo biznesowe odnoszą się do bardzo szerokiego pola semantycznego związanego z biznesem, jednak każdy, kto prowadzi działalność gospodarczą powinien zaznajomić się z ofertą firm tego typu.

Co może zawierać przesyłka reklamowa?

Powinniśmy sobie zdawać sprawę z tego, że efektywne promowanie firmy oraz podejmowanie działań marketingowych, to niezwykle istotne zadania, jeżeli chcemy mieć pełną świadomość tego, że będziemy zwracać na siebie znaczną uwagę odbiorców.

Edukacja wspiera sukces zawodowy. Maturzysto, czy wybrałeś już swój kierunek studiów?

Szkoła średnia za Tobą, nie musisz już się zadręczać codziennym wstawaniem wcześnie rano oraz rutyną, która jest z tym związana. Czeka cię kolejny rozdział w życiu, jakim są studia. To odpowiednia chwila, by wyruszyć w podróż ku następnej przygodzie. O życiu studenckim na pewno słyszałeś wiele, relacjonowali ci o tym starsi koledzy bądź rodzice. Huczne imprezy, nieprzespane noce, relaks na trawie w wiosennym słońcu za akademikiem.

W jaki sposób rozpoczynający karierę pisarze wydać mogą swoje książki, jakiego rodzaju opcje będą dla nich najlepsze.

Każdy początkujący pisarz w pewnym momencie będzie się zastanawiał, jak najlepiej wydać może swoją pierwszą książkę. Rzecz jasna rozważania takie będą miały sens jedynie wtedy, jak ta książka zostanie już napisana i na tyle skorygowana, że będzie się nadawała do druku. To akurat ma bardzo duże znaczenie, bo próba wypuszczenia na rynek, co zawiera błędy albo nie zostało dokończone zwyczajnie się skończy niepowodzeniem.