Tag: reklamy

reklamy

Reklamy outdoorowe powinny być w każdym województwie, pod uwagę trzeba wziąć szczególnie miasta, które zamieszkuje największa liczba osób

Bez reklamy nie będzie biznesu - nie jest to oczywiście nic odkrywczego, jednakże w dalszym ciągu wielu przedsiębiorców o tym zapomina. Jeżeli nie zaczniemy współpracy z osobą, jaka zna się na reklamie to możemy posiadać wielgachne problemy ze sprzedażą naszych dóbr czy usług.


Aktualnie milion ludzi przegląda gazetki promocyjne, portale internetowe rozmaitych firm , a także w szczególności zwraca uwagę na reklamy, które zlokalizowane są przy jezdni.

Read more

Organizacje charytatywne – jak działają i jak złożyć darowiznę?

Podaruj 1% podatku – zapewne wielu z nas przynajmnje raz słyszała to zdanie. A może niektórzy nie mają pojęcia o co tak naprawdę chodzi i do czego to hasło nawołuje? Otóż słowa te mają służyć, określmy to, darowiźnie, którą każdy może ofiarować na konto potrzebujących.

Read more

Polecane rozwiązania – billboardy reklamowe w Krakowie a propozycje

Nie musimy wiele robić, by odpowiednio promować swą markę. Produkty, dzięki rewelacyjnie przygotowanej strategii reklamowej, docierają do sporego grona odbiorców. Skutecznymi sposobami promocyjnymi są też metody tradycyjne, jak reklama drukowana w prasie czy plakaty reklamowe w mieście.

Read more